Редакція газети Передплата видання Свіжий номер Архів  

Ні! експлуататорському трудовому кодексу.

Заява Політвиконкому Соціалістичної партії України від 18 травня 2012 року


Архів

Суспільство

25.03.2004 – 25.03.2004

11.03.2004 – 25.03.2004

05.03.2004 – 11.03.2004

19.02.2004 – 05.03.2004

09.02.2004 – 19.02.2004

29.01.2004 – 09.02.2004

19.01.2004 – 29.01.2004

13.01.2004 – 19.01.2004

23.12.2003 – 13.01.2004

03.12.2003 – 23.12.2003

03.07.2003 – 03.12.2003


Україна політична

За кордоном

Партійне життя

Суспільство

Здоров'я

Соціалісти у владі

Зворотний зв'язок

Офіційні
заяви

Відгуки

Німеччина лівішає


Консервативний Християнсько-демократичний союз Німеччини (ХДС) на чолі з його лідером канцлером Ангелою Меркель, зазнає поразки від Соціал-демократичн...

"Хочеться порадити, щоб СПУ особливо різко розмежувалась з КПУ"


Цього листа до редакції "Товариша" надіслав Микола Яновський із м. Тернопіль. Ми подаємо його без змін. Це не означає, що редакція однозначно поділяє ...

Суспільство

Версія для друку


Архів: 13.01.2004 – 19.01.2004

Щиро вітаємо з Новим роком та Різдвом Христовим!  (28.12.2011)

Шановні друзі! Батьки і матері, дорогі діти!
 
Сердечно вітаю вас із Новим Роком і Різдвяними святами!
 
У ці дні ми завжди оглядаємося назад, щоб узяти урок на успішну наступну дорогу.
 
Прожите - надбання, яке лишиться нашим назавжди, хоч знаємо: не все в житті збулося так, як нам хотілося. Не завжди правильний і чесний вибір робили ми самі, не так, як обіцяла, почула кожного з нас обрана влада, не та слава, про яку ми мріяли, осяває нашу Україну.
 
Не дає нам спокою кричуща соціальна нерівність у суспільстві. Тривожить небезпечна ідея ринку землі.Але, як говорили древні, все йде, все змінюється.
 
І змінювати наше життя на краще теж треба. І це не лише наше право, а й обов'язок перед дітьми.
 
2012 рік значною мірою буде вирішальним для нас усіх, для України.
 
Ми зробимо вибір, який може визначити долю українського народу назавжди. Бажаю вам бути пильними і мужніми, обираючи майбутнє нашій Вітчизні, своїм дітям та онукам.
 
Ще раз вітаю вас із святом! Щастя і здоров'я вам, вашим рідним і близьким. Будьмо!
 
Олександр МОРОЗ,
Голова Соціалістичної партії України



Архив за 13.01.2004 – 19.01.2004

18.04.2012

Олександр Попов: 99% Андріївського узвозу киянам не належить

18.04.2012

Американські дизайнери подали в суд на доньку Кучми за борг

18.04.2012

"Нарушаєм, гражданін, нарушаєм!". Чи оберігає українська Державтоінспекція порядок на наших дорогах?

18.04.2012

Лебединая песня книги? Украинское книгоиздательство в последние годы не только не развивается, но и массово теряет читателей

18.04.2012

Майские работы в саду. Настои хвои, календулы, чеснока и горчицы помогут защитить растения от вредителей

18.04.2012

Тіло-атлас

18.04.2012

Модний телефон в обмін на нирку

18.04.2012

Долина нарциссов в Закарпатье. Одно из самых живописных мест Украины расположено вблизи города Хуст в заповедном урочище Киреши

18.04.2012

Шоколад за добрі вчинки

11.04.2012

ХРИСТОС ВОСКРЕС!


СПУ

Про партію

Історія

Програма партії

Контакти





Свято, яке єднає Україну

Саме такий висновок можна зробити, порівнюючи, як відзначали День Перемоги на Донеччині й Закарпатті - на Сході й Заході України. Донецкая область. ...




Іпотека під 3% річних - реальність чи піар?

Від 10 травня українці зможуть звертатися із проханням надати іпотечний кредит за урядовою програмою, відповідно до якої такі кредити пропонуватимуть ...




Дорогое удовольствие. Цены на новые современные "Хюндаи" в четыре раза выше, чем на обычные поезда

С 27 мая по стране будут курсировать скоростные корейские поезда. Шесть новичков соединят Киев с другими городами, принимающими Евро-2012, - Львовом, ...

Пошук Контакти На початок сторінки