Редакція газети Передплата видання Свіжий номер Архів  

Ні! експлуататорському трудовому кодексу.

Заява Політвиконкому Соціалістичної партії України від 18 травня 2012 року


Архів

Суспільство

25.03.2004 – 25.03.2004

11.03.2004 – 25.03.2004

05.03.2004 – 11.03.2004

19.02.2004 – 05.03.2004

09.02.2004 – 19.02.2004

29.01.2004 – 09.02.2004

19.01.2004 – 29.01.2004

13.01.2004 – 19.01.2004

23.12.2003 – 13.01.2004

03.12.2003 – 23.12.2003

03.07.2003 – 03.12.2003


Україна політична

За кордоном

Партійне життя

Суспільство

Здоров'я

Соціалісти у владі

Зворотний зв'язок

Офіційні
заяви

Відгуки

Німеччина лівішає


Консервативний Християнсько-демократичний союз Німеччини (ХДС) на чолі з його лідером канцлером Ангелою Меркель, зазнає поразки від Соціал-демократичн...

"Хочеться порадити, щоб СПУ особливо різко розмежувалась з КПУ"


Цього листа до редакції "Товариша" надіслав Микола Яновський із м. Тернопіль. Ми подаємо його без змін. Це не означає, що редакція однозначно поділяє ...

Суспільство

Версія для друку


Архів: 23.12.2003 – 13.01.2004

Якою представляють Україну міжнародні путівники?  (21.12.2011)

Путівник World Travel Guide:

- Українці загалом сердечні й гостинні. Для них цілком звично запросити іноземців до себе додому. Перед входом треба роззуватися... Іноземцям не варто демонструвати гроші чи свою заможність на людях. Чоловіки не повинні намагатися потиснути руку жінці, якщо тільки вона першою її не простягнула.

- Українська - єдина офіційна державна мова. Нею все ще часто спілкуються в Західній та Центральній Україні, хоча російською говорить практично кожен. Російська - головна мова у Києві, Східній Україні та Криму.

Путівник Let's Go :

- Сьогодні українці розділені щодо своєї ідентичності. Їхнє прагнення віднайти її та зберегти свої традиції ускладнюють процес знайомства з їхньою культурою.

Wikitravel:

- Майте на увазі, що всі іноземці є об'єктом  пильного нагляду й перевірок міліції, коли вони подорожують громадським транспортом, особливо міжміськими автобусами. Отож тримайте завжди напоготові свій паспорт та інші документи. Також обов'язково майте при собі телефон посольства чи консульства власної країни, якщо ви потрапили в Україну за сприяння корумпованого чиновника. Якщо ж вас зупинять поза містом, де ви зареєстровані, без документів, то будьте готові заплатити величезний штраф.

Газета Dallas Morning News, США:

- Серце Києва б'ється на Майдані Незалежності. Саме тут українці зібралися 2004-го під час Помаранчевої революції. Це й далі - місце зустрічей... Спостереження за людьми в Києві приносить неабияке задоволення. Це місто-дім українських багатіїв-олігархів. Розкішні білявки... у вбранні з тканин леопардової масті ходять бутиками на Хрещатику. Джипи ігнорують правила дорожнього руху й правила паркування...

- Англійською в Україні мало хто говорить. Якщо вам потрібне таксі чи ви забажаєте сходити на екскурсію, то попросіть готель допомогти з цим. Ніколи самостійно не сідайте в таксі в Україні, покластися можна лише на авто, викликане другом-українцем чи працівником готелю.

Путівник Lonely Planet:

- Україна, чия назва означає "прикордонна територія", повільно й іноді нерішуче змінюється. Ви й досі часто стикатиметеся там із грубими бюрократами, неохочими вам допомогти. Вони походять із Радянського Союзу, але нині це пом'якшується повсюдним прагненням приєднатися до ЄС... Клаптикова нація, як називають її дослідники, Україна зазнає різних історичних впливів і шукає у ХХІ столітті символи, які її об'єднали б... Золоті куполи російських та українських православних храмів виблискують на просторах однієї із найбідніших країн Європи. Поміж скелястих виступів чарівного Криму ви знайдете й турецьку архітектуру, і стародавні печери.



Архив за 23.12.2003 – 13.01.2004

11.04.2012

УКРАЇНА І СВІТ

11.04.2012

Олег САМОЙЛОВИЧ: "Ветераны вправе рассчитывать на более достойные условия жизни"

11.04.2012

НОВИНИ УКРАЇНИ

11.04.2012

Село - это моя Украина, будущее государства!

11.04.2012

Передача озер і ставків у приватну власність погіршить екологію

11.04.2012

Сельская жизнь. Весенние зарисовки

11.04.2012

Социалистическое управление - основа благополучия народа Венесуэлы

11.04.2012

Про "элиты", рабов и человека труда

11.04.2012

Кінець капіталізму? На сторінці "Запрошуємо до дискусії" пропонуємо статтю експерта Інституту світової політики Романа ГОРБИКА (із блогу на сайті lb.ua)

11.04.2012

Книга, що добре послужить усім, кому небайдужа доля України


СПУ

Про партію

Історія

Програма партії

Контакти





Свято, яке єднає Україну

Саме такий висновок можна зробити, порівнюючи, як відзначали День Перемоги на Донеччині й Закарпатті - на Сході й Заході України. Донецкая область. ...




Іпотека під 3% річних - реальність чи піар?

Від 10 травня українці зможуть звертатися із проханням надати іпотечний кредит за урядовою програмою, відповідно до якої такі кредити пропонуватимуть ...




Дорогое удовольствие. Цены на новые современные "Хюндаи" в четыре раза выше, чем на обычные поезда

С 27 мая по стране будут курсировать скоростные корейские поезда. Шесть новичков соединят Киев с другими городами, принимающими Евро-2012, - Львовом, ...

Пошук Контакти На початок сторінки