Редакція газети Передплата видання Свіжий номер Архів  

Ні! експлуататорському трудовому кодексу.

Заява Політвиконкому Соціалістичної партії України від 18 травня 2012 року


Архів

Партійне життя

17.06.2004 – 13.06.2005

17.05.2004 – 17.06.2004

29.04.2004 – 17.05.2004

19.04.2004 – 29.04.2004

01.04.2004 – 19.04.2004

15.03.2004 – 01.04.2004

26.02.2004 – 15.03.2004

02.02.2004 – 26.02.2004

22.01.2004 – 02.02.2004

13.01.2004 – 22.01.2004

17.12.2003 – 13.01.2004

03.07.2003 – 17.12.2003


Україна політична

За кордоном

Партійне життя

Суспільство

Здоров'я

Соціалісти у владі

Зворотний зв'язок

Офіційні
заяви

Відгуки

Німеччина лівішає


Консервативний Християнсько-демократичний союз Німеччини (ХДС) на чолі з його лідером канцлером Ангелою Меркель, зазнає поразки від Соціал-демократичн...

"Хочеться порадити, щоб СПУ особливо різко розмежувалась з КПУ"


Цього листа до редакції "Товариша" надіслав Микола Яновський із м. Тернопіль. Ми подаємо його без змін. Це не означає, що редакція однозначно поділяє ...

Партійне життя

Версія для друку


Архів: 01.04.2004 – 19.04.2004

Вітаємо!  (18.05.2011)

Щиро і сердечно вітаємо з нагоди чудового ювілею - 65-річчя - Олександра Георгійовича Гвелесіані, секретаря обкому СПУ, міського голову м. Козятина!

Бажаємо цій прекрасній і чудовій людині земних благ, сімейного благополуччя і успіхів у добрих справах на благо людей.

Вінницький ОК СПУ.


Вітаємо з добрим ювілеєм - 60-річчям - члена бюро Кривоозерського РК СПУ Миколу Петровича Вербовенка!

Бажаємо шановному ювілярові і хорошій людині добра, щастя, родинного благополуччя і, найголовніше, козацького здоров'я.

Вінницький ОК СПУ


Першого секретаря Володарського районного комітету СПУ Миколу Савовича Гришка вітаємо з прекрасним ювілеєм - 55-річчям!

Бажаємо ювілярові міцного здоров'я, сімейного добробуту та людського щастя. Нехай кожен день буде осяяний успіхами да вдачами.

Київський ОК СПУ

Шановні ювіляри!

Редакція газети "Товариш" приєднується до теплих слів привітань і побажань доброї долі. Хай вам щастить!



Архив за 01.04.2004 – 19.04.2004

12.10.2011

Василь СІЛЬЧЕНКО: "Зі святом тих, хто бореться за правду і справедливість!"

12.10.2011

Треба гол! Усупереч "допомозі" влади соціалісти сприяли відродженню футболу в селищі

12.10.2011

Вітаємо!

05.10.2011

Алла ЖУЙКОВА: "Я вже написала заяву про вступ у Соцпартію"

05.10.2011

Соціалісти Рівненщини - за об'єднання лівих та лівоцентристських сил

05.10.2011

Людина високої честі і порядності

28.09.2011

"20 років з людьми! 20 років для людей!"

28.09.2011

Про зміну назви СПУ не може бути й мови

21.09.2011

Українські лівоцентристи об'єднуються довкола СПУ

21.09.2011

Таким образом была создана Полтавская областная организация Социалистической партии


СПУ

Про партію

Історія

Програма партії

Контакти





Свято, яке єднає Україну

Саме такий висновок можна зробити, порівнюючи, як відзначали День Перемоги на Донеччині й Закарпатті - на Сході й Заході України. Донецкая область. ...




Іпотека під 3% річних - реальність чи піар?

Від 10 травня українці зможуть звертатися із проханням надати іпотечний кредит за урядовою програмою, відповідно до якої такі кредити пропонуватимуть ...




Дорогое удовольствие. Цены на новые современные "Хюндаи" в четыре раза выше, чем на обычные поезда

С 27 мая по стране будут курсировать скоростные корейские поезда. Шесть новичков соединят Киев с другими городами, принимающими Евро-2012, - Львовом, ...

Пошук Контакти На початок сторінки