Редакція газети Передплата видання Свіжий номер Архів  

Ні! експлуататорському трудовому кодексу.

Заява Політвиконкому Соціалістичної партії України від 18 травня 2012 року


Архів

Партійне життя

13.06.2005 – 13.06.2005

19.05.2005 – 13.06.2005

04.05.2005 – 19.05.2005

18.04.2005 – 04.05.2005

17.03.2005 – 18.04.2005

24.01.2005 – 17.03.2005

17.09.2004 – 24.01.2005

12.07.2004 – 17.09.2004

17.06.2004 – 12.07.2004

17.05.2004 – 17.06.2004

03.07.2003 – 17.05.2004


Україна політична

За кордоном

Партійне життя

Суспільство

Здоров'я

Соціалісти у владі

Зворотний зв'язок

Офіційні
заяви

Відгуки

Німеччина лівішає


Консервативний Християнсько-демократичний союз Німеччини (ХДС) на чолі з його лідером канцлером Ангелою Меркель, зазнає поразки від Соціал-демократичн...

"Хочеться порадити, щоб СПУ особливо різко розмежувалась з КПУ"


Цього листа до редакції "Товариша" надіслав Микола Яновський із м. Тернопіль. Ми подаємо його без змін. Це не означає, що редакція однозначно поділяє ...

Партійне життя

Версія для друку


Архів: 17.03.2005 – 18.04.2005

То що - "Будуймо Хмельниччину разом!"?. Із заяви Хмельницького обкому Соціалістичної партії України  (07.12.2011)

"Будуймо Хмельниччину разом!" - такий девіз проголосила владна команда голови ОДА В.С. Ядухи. Яскравим прикладом реалізації цього, безперечно, привабливого девізу стали місцеві вибори 2010 року, підсумки яких, до речі, підбивалися далеко за межами термінів, передбачених чинним законодавством. Бо голова ОДА девіз трактує своєрідно:

"Разом!" - тільки під біло-блакитним символом;

"Разом!" - тільки в жорстких тенетах особистої відданості і політичної доцільності;

"Разом!" - і одним махом всіх обласних депутатів, хто хоч найменшим чином залежить від влади, під дах фракції регіонів;

"Разом!" - і всі хто працює чи претендує на посаду в адміністративних та їм підпорядкованих структурах, мають бути членами, як виняток, співчуваючими "керівної і спрямовуючої" - Партії регіонів.

Дивною і лицемірною в цьому сенсі виглядає заява Хмельницької обласної організації ПР про нібито недооцінку і приниження її "доленосних" досягнень.

Бо ж справді - гарно попрацювали аграрії, сприятливими склалися кліматичні умови і область вийшла в лідери у державі за врожайністю зернових, цукрових буряків. Але до чого тут владні кабінети?

Прийнято стратегію регіонального розвитку в межах європейського траншу. Але забули шевченкове "свого не цурайтесь", бо ключові напрями стратегії-2010 пропонувались у програмі обкому СПУ "Справедлива Хмельниччина" ще у 2008 році, і ця програма є в обласній і районних адміністраціях, в обласній і райрадах.

Хизуємося професіоналізмом чиновництва, але за даними облпрокуратури 7 держслужбовців, серед яких очільники Новоушицького і Летичівського районів, стали фігурантами кримінальних справ про корупцію, 125 посадовців, які порушили земельне законодавство, притягнуті до відповідальності.

При тому, що прокуратурами області опротестовано 325 актів органів влади щодо надання у власність та користування земельних ділянок, ОДА та облрада проігнорували рекомендації круглого столу політичних партій і громадських організацій з приводу земельної реформи.

Обком СПУ висловлює глибоку стурбованість яскраво вираженими в діяльності біло-блакитної команди тенденціями до узурпації влади, ігнорування пропозицій політичних та громадських організацій області щодо соціально-економічного розвитку Хмельниччини, зростання добробуту жителів Подільського краю. Підтвердженням цьому є припинення діяльності Координаційної ради політичних партій при голові ОДА. На наше переконання відновлення виробництва, створення нових робочих місць, поліпшення життєвих умов подолян можливе лише при врахуванні всієї різноманітності поглядів, міркувань, напрацювань усіх небайдужих людей, справжніх патріотів нашої прекрасної малої батьківщини.

То що, будуємо Хмельниччину разом?

Пленум звертається до прокуратури області з проханням пояснити ситуацію навколо голови ОДА, викладену в сюжеті програми "Гроші" на телеканалі "1+1".



Архив за 17.03.2005 – 18.04.2005

21.03.2012

Вітаємо!

21.03.2012

На фініші об'єднання

21.03.2012

Жінки України і Китаю розробили напрями співпраці

21.03.2012

Слово про товариша. 24 березня виповнюється 65 років Володимиру Леонідовичу СПІВАЧУКУ

21.03.2012

Психічні атаки - будьмо пильними!

07.03.2012

Зеновій ХОЛОДНЮК: ХІ з'їзд СЕЛПУ, скликаний С.В.Довганем , є неправомірним

07.03.2012

Женщины СПУ - не слабый пол

29.02.2012

Спільний успіх залежить від кожного партійця. Звернення Хмельницького обласного комітету СПУ

29.02.2012

Спортивний турнір на честь річниці СПУ

22.02.2012

З днем народження, Сан Санич!


СПУ

Про партію

Історія

Програма партії

Контакти





Свято, яке єднає Україну

Саме такий висновок можна зробити, порівнюючи, як відзначали День Перемоги на Донеччині й Закарпатті - на Сході й Заході України. Донецкая область. ...




Іпотека під 3% річних - реальність чи піар?

Від 10 травня українці зможуть звертатися із проханням надати іпотечний кредит за урядовою програмою, відповідно до якої такі кредити пропонуватимуть ...




Дорогое удовольствие. Цены на новые современные "Хюндаи" в четыре раза выше, чем на обычные поезда

С 27 мая по стране будут курсировать скоростные корейские поезда. Шесть новичков соединят Киев с другими городами, принимающими Евро-2012, - Львовом, ...

Пошук Контакти На початок сторінки